דיני ירושה

כל אדם בשלבים שונים בחייו יכול להפוך ליורש (מי שמקבל ירושה) או למצווה – מי שעורך צוואה וקובע כיצד לחלק את רכושו לאחר מותו. 

משרדינו עוסק בתיקים מגוונים בתחום דיני ירושה. אנו עורכים צוואות, מסייעים ליורשים בקבלת צווי ירושה או צווי קיום צוואה, מייצגים לקוחות בסכסוכים בין היורשים.  

הכנת צוואה

אנו פועלים על פי הוראות של הלקוח ועורכים צוואתו לשביעות רצונו ובהתאם לחוק. נוטריון מאמת את הצוואה בחתימתו ובחותמת נוטריון.

צו קיום צוואה או צו ירושה

בשם היורש אנחנו פונים למשרד האפוטרופוס הכללי על מנת לקבל צו קיום צוואה במהירות.

היה והמוריש נפטר בלי להשאיר צוואה, אנחנו עורכים בקשה למתן צו ירושה שיקבע את רשימת היורשים וחלקו של כל אחד מהם בעיזבון – על פי חוק ובהתאם להסכמות היורשים.

סכסוך בין היורשים מגיע לבית המשפט

אם הלקוח מרגיש שזכותו בקבלת ירושה נפגע או שיש לו טענות נגד הצוואה והוא חושד שהייתה השפעה בלתי חוקית על המוריש בעת עריכת הצוואה, נשקול אפשרות פנייה לערכאות משפטיות על מנת להגן על זכותו של הלקוח. אנחנו גם נייצג את מי שהוגשה נגדו תביעה הקשורה לעיזבון אותו הוא קיבל או עתיד לקבל.

אסטרטגיה שלנו

אנו מתייחסים לכל מקרה לגופו ובוחרים באסטרטגיה הטובה ביותר  והמתאימה ביותר ללקוח

עריכת צוואה

נשוחח עם הלקוח, נקבל את הוראותיו לעריכת צוואה, נוודא שמבין את המשמעות המשפטית של מעשיו ועושה את הצוואה מרצונו החופשי וללא השפעה של אחרים

צו קים צוואה או צו ירושה

על פי בקשת יורש/יורשים, נפנה בבקשה למשרד האפוטרופוס הכללי לקבלת צו ירושה או צו קיום צוואה ביעילות ובמהירות האפשרית.

ייצוג בבית המשפט

אנו מייצגים את לקוחותינו במגוון תיקי בתחום תיני הירושה - הן התובעים והן הנתבעים. אנו נוהגים להסביר ללקוחות את הסיכויים וסיכונים בהליך המשפטי.

שרותים נוספים

שירותי נוטריון

עריכת צוואות ויפויי כוח , אימות חתימה נוטריוני 

ייצוג בבית המשפט

ניסיון רב שנים בהופעות בערכאות שונות לרבות בית המשפט העליון

שאלות נפוצות

כל צוואה תקפה עד שתבוטל באופן רשמי או תוחלף בצוואה חדשה. אם לא תערוך צוואה חדשה לטובת האישה החדשה, תהיה גרושתך היורשת לאחרי פטירתך.

עניינך סבוך ויש ללמוד את נסיבות המקרה ואת המסמכים שבידיך. משאלתך לא ברור האם אתה חושד בהשפעה בלתי הוגנת של אחותך על אמך או שמאוכזב מהתנהגותה של אימך המנוחה. רק לאחר בירור מעמיק ניתן להעריך את הסיכויים במקרה שתבחר לפנות לבית המשפט כדי להגן על זכותך שלדעתך נפגעה.

פנו עכישו לקבלת יעוץ חינם

כל הזכויות שמורות 2021

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן